Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Berovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dentists in Berovo

D-r GabiCategories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Mitko Jankovski


 • Address : Gjuro Gjakovic 17
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈7966 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

Break: Mon-Fri 14-17h

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Snezana Bubevska


 • Address : Ilindenska 1
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈7966 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 08:00 to 19:00 • Tue , Thu from 08:00 to 16:00

Break: Mon, Wed and Fri 14-17h

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Snezana Markovska


 • Address : Zadarska 38
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈7966 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 08:00 to 16:00 • Tue , Thu from 08:00 to 19:00
 • Пауза: Tue , Thu from 14:00 to 17:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Vlado SahpaskiCategories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dental estetikaCategories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 64 | | | веќе видена

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 16 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 22 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Западен Балкан губи милијарди евра секоја година поради миграцијата на младите, покажува истражувањето на Вестминстер фондацијата за демократија и Институтот ...
сите 18 | | | веќе видена

Стопанската комора на северо-западна Македонија (СКСЗМ) го оствари првиот состанок во рамки на традиционалните состаноци во пресрет на локалните избори, каде ...
сите 28 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel