Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dental equipment & supplies
 • Pharmaceutical products wholesale
 • Medical materials
 • Medical equipment
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dental equipment & supplies in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Tri DentalТри Дентал ДООЕЛ Скопје е официјален дистрибутер на швајцарскиот бренд на импланти Три Дентал и LABCERA CIRCONIA- материјали за забна техника. Три Дентал имплантите се произведени и дизајнирани во срцето на Швајрација, во специјализирани фабрики за дентални импланти и се произведуваат повеќе од 25 години, следејќи ги најновите медицински технологии со висок квалитет и швајцарска прецизност. Неговиот револуционерен концепт за испорака без допир овозможува да го погодите имплантот директно со хируршката рака во еден чекор.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1651060427_49.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPublic transport6 days a weekAirconditionedDeliveryDisabled access

Promedika


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Promedica is longtime exclusive partner with the most respected multinational companies in the field of pharmacy, medicine and dentistry. Promedica is committed to patients and gives strong support to the development of its clients through participation in congresses, symposia, professional workshops, fairs and congresses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1432301725_76.jpg?t=true&w=300&h=300

Andonov Dent


 • Address : Koce Metalec 7-1/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B i B Dental-M


 • Address : Naroden Front, TC Beverli Hils 19-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borden LTD


 • Address : Skupi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta-K


 • Address : Vasil Gjorgov 32/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dental medika


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 12-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dentomed-m


 • Address : Bojmija 2/2, p.fah 182
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gudamed


 • Address : Gjorgji Pulevski 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak Medika


 • Address : Dame Gruev 5/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medicina


 • Address : Vasil Glavinov 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika Le-Ma


 • Address : Venijamin Machukovski 34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medimak


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 59
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naturalija


 • Address : bul.Ilinden 43/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oral Estetic Trade


 • Address : Zlatko Shnajder 4-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ortho expert


 • Address : Aminta III (Leninova) 6-5
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S.M.T.


 • Address : Pirinska 28/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teodent com


 • Address : Elisie Popovski Marko 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velident Trade


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 64
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vik-dental


 • Address : Sv.Naum Ohridski 2-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vita-Distribution (Vita-Distribucija)


 • Address : Elisie Popovski Marko 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 47 | | | веќе видена

Сите клиенти кои ќе аплицираат за кредитна картичка од Халкбанк имаат можност да добијат 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени на својата кредитна ...
сите 17 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата на Република Северна Македонија задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи ...
сите 24 | | | веќе видена

Одлична дивиденда ќе добијат акционерите на РЖ Техничка контрола. Компанијата која се занимава со физичко-хемиски и металуршки испитувања од областа на ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel