Дентал Арт


  • Адреса: Лазо Осмаков 14
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7466 км
  • Локација: Во завод за јавно здравство, до кафаната Деспина

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Tема на работната средба беше иницијативата за активности кои водат до поттикнување на иновативноста и конкурентноста на компаниите. #ДФИТР Халили на средбата ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи