Радиус (100км)

Денда


  • Адреса: Џумајска 5-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: Козле
Мапа

Вчера излезе извештајот на Европската Комисија за напредокот на Република Македонија. Во економскиот дел тие не даваат некои добри пофалби и се кажува дека ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи