Дематели

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Раштански пат 10
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈10725 км
  • Локација: Позади Брако

  • Телефон 2: 078 260887
  • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 19:00
    Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569851406_71.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Агенцијата за недвижности ДЕМАТЕЛИ

Настана како резултат на неколку истражувачки обиди да дојдеме до информација како се движи пазарот на недвижности во велешко.

Нашата МИСИЈА е на едно место да ги имаме понудата и побарувачката, ВИЗИЈАТА ни е на пазарот да понудиме еден сосема поинаков пристап кон продажбата и купување на недвижности, без разлика дали станува збор за кука, стан деловен простор или пак парцели и нивa.

Како ДЕМАТЕЛИ, агенција за недвижности со гордост објавуваме дека имаме ексклузивитет во продажбата на станбените единици и деловниот простор на инвеститорот Атлантис Инветс Груп. Но ова не значи сме ,,затворени,, за соработка со останатите инвеститори на станбени единици но и поединци.

Услугите кои Ние ги нудиме се:

-Продажба на веќе вселиви станови
-Продажба на станови во предградба
-Продажба на станови во градба
-Посредување при купопродажба на стан, куќа, деловен простор
-Посредување при закуп на стан, куќа, деловен простор,
-Посредување и реновирање на станови, куќи, деловен простор и нивно понатамошно продавање или издавање под закуп,
-Купување и реновирање на станови,куќи , деловен простор и новно понатамошно продавање или издавање под закуп,
-Посредување и проверка на исправност на документација
-Посредување и комплетирање на процесот до добивање на имотен лист и вадење на истиот
-Просторно планирање
-Проектирање од почеток до градба-сите фази
-Програмски студии
-Анализа на недвижност
-Изготвување и посредување на студии и програми на Велес и велешко
-Посредување при инвестиции и градби како и надзор на истите
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи