Делфина турс

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Битпазарска 22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: стара чаршија одма до џамијата

  • Телефон 2: 046 260420
  • Факс: 02 3233093
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396507093_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Делфина Турс е туристичка агенција чија главна цел е да понуди квалитетен сервис со цел да се задоволи клиентот и да се постигне максимум во работата. Професионалното работење и изборот на возниот парк нудат: комфор, брзина, сигурност до сите дестинации. Авионски карти до сите дестинации.

Распоред:
• Скопје - Охрид - Скопје
Од Скопје за Охрид: 05:30, 07:00, 09:00, 14:45, 16:00
Од Охрид за Скопје: 05:00, 07:15, 16:30, 18:00, 20:30

• Кичево – Гостивар – Тетово – Скопје
Од Кичево за Скопје: 05:50, 09:00, 16:30 и во недела 17:30
Од Скопје за Кичево: 14:00, 16:00, 19:00 и во недела 20:10

• Гостивар – Тетово – Скопје
Од Гостивар за Скопје: 07:00, 10:00, 17:30
Од Скопје за Гостивар: 14:00, 16:00, 19:00

• Тетово – Скопје
Од Тетово за Скопје: 07:30, 10:30, 18:00
Од Скопје за Тетово: 14:00, 16:00, 19:00

• Кичево – Битола
Поаѓање од Кичево во 07:00 и 14:00
Враќање од Битола во 10:00 и 16:00

• Кичево – Охрид
Поаѓање од Кичево во 07:00 и 14:00
Враќање од Охрид во 09:30 и 16:30

Кичево тел: 045 223 900
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи