Делфин 1


  • Адреса: Св.Нектариј Битолски (Жикица Јовановиќ-Шпанац) 160
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км
  • Локација: близу тинекс
Дејности:

рибарници


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Државниот пазарен инспекторат нема да го чека утрешниот ден, односно целосното завршување на одлуките, туку како и до сега, во континуитет, така и денес ...
сите 100 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи