Дексико

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: Индустриска, управна зграда на ЖАС б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Локација: во Управна Зграда на ЖАС

 • Телефон 2: 075 305608
 • Факс: 02 3171984
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
  Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:4.650 ден.

КОШ НА ТРИ НИВОА

Цена со ДДВ:7.900 ден.

ЛИЗГАЛКА 104 см

Цена со ДДВ:8.090 ден.

ДЕТСКА МАСИЧКА СО ЧАДОР

Цена со ДДВ:12.490 ден.

КУЌИЧКА "ЗА СТРАЖА" СО ЛИЗГАЛКА

Цена со ДДВ:18.370 ден.

КУЌА СО СЕТ ЗА СКАРА

Цена со ДДВ:24.250 ден.

ЦЕНТАР ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

Цена со ДДВ:28.860 ден.

ЗАБАВНА ДЕТСКА КУЌАРКА

Цена со ДДВ:15.070 ден.

ГУРМАНСКА КУЈНА

Цена со ДДВ:470 ден.

Твистер со прстени

Цена со ДДВ:320 ден.

Сет за безбол

Цена со ДДВ:470 ден.

Сет за безбол со палка


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Солушн Д


 • Адреса: Благоја Стефковски 40
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Во нашата компанија ќе најдете широк асортиман на играчки за деца, едукативни сетови, парти програма, школски прибор, опрема за игротеки и градинки.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a8ed94c772f4de4d71f4c62530e3c575.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 151 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 61 | | | веќе видена

Комерцијална банка АД Скопје е прогласена за „Банка на годината во 2023 година во Република Северна Македонија“ од угледниот финансиски магазин The Banker. ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Кредитокорисниците, од јули па заклучно со октомври, имале можност малку да здивнат во поглед на движењата кај каматите. Просечната ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи