Deiksis

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dane Krapçev 16/9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1490619389_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Deixis është një kompani me një histori familjare në fushën e përkthimit, e cila ka një rrjet të gjerë përkthyesish nga Maqedonia dhe jashtë saj, dhe ne zgjedhim më të mirët për përmbajtje specifike, që është një konfirmim i cilësisë që ne ofrojmë.

Biznesi ynë përfshin shërbime përkthimi në fushat e së drejtës, ekonomisë, financës, mjekësisë, farmacisë, inxhinierisë, telekomunikacionit, shkencës, teknologjisë së informacionit etj. Përkthim nga të gjitha gjuhët në dispozicion në tregun maqedonas në dhe nga maqedonishtja, si dhe në gjuhën angleze dhe gjuhë të tjera të huaja, varësisht nga nevojat e klientëve.

Këto janë shërbimet tona:
• Përkthim (përkthim ligjor) i dokumenteve të udhëtimit dhe dokumenteve personale
• Përkthim (gjyqësor, profesional dhe i specializuar) me lektorim
• Interpretim (konskeutiv dhe simultan)
• Lokalizim dhe adaptim (video, audio, web, softuer, marketing)
• Lektorim, korrigjim (si një shërbim i veçantë)
• Shkrimi akademik (duke përshtatur stilin e studimeve tuaja në një nivel akademik)
• Përkthim letrar dhe recension

10 arsye pse jemi më të mirë:
1. Tek ne çdo klient është prioritet
2. Puna jonë është në përputhje me standardin për shërbime përkthimi EN 15038
3. Ne punojmë me mjete për përkthim që e bëjnë procesin më të automatizuar dhe më të shpejtë (aty ku lejohet)
4. Përkthimet tona i fitoni me lekturë që është veçanërisht e rëndësishme sepse ne garantojmë që ju nuk do të merrni përkthim gabimesh
5. Përkthimet i merri të formatuara në mënyrë identike me origjinalin, një shërbim që është gjithashtu i lirë nëse nënshkruani një marrëveshje bashkëpunimi me ne
6. Përkthimin e dorëzojmë në lokacionin tuaj.
7. Për nevojat tuaja, ne zgjedhim përkthyesin me përvojën më të përshtatshme në atë fushë (p.sh. përkthyesit të cilët punojnë ekskluzivisht në përkthime mjekësore për raportet mjekësore)
8. Fitoni këshilla falas rreth procedurave për verifikimin e dokumenteve në institucionet vendore
9. Ne angazhojmë përkthyes, të cilët në të njëjtën kohë flasin gjuhën e synuar (për shembull, nëse keni nevojë për përkthim nga anglishtja në sllovenisht, angazhojmë gjuhëtarin tonë, gjuha amtare e të cilit është sllovenishtja).
10. Mundësi për të krijuar shërbime paketë dhe zbritje sipas nevojave dhe projekteve tuaja.

Nëse doni komunikim në kohë, profesional dhe cilësor për funksionimin normal të biznesit tuaj, ne jemi kompania për ju. Ne jemi partneri juaj i domosdoshëm i biznesit dhe një dorë e shtrirë për të fituar klientë dhe tregje të reja.

I zgjidhim dilemat gjuhësore!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Legal Translation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Website localisation


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj