Деел-ко


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: пред општина Кисела Вода, карши Веро

  • Телефон 2: 077 881297
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 09:00 до 14:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 382 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи