Деби Турс

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Доне Божинов 43
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7435 км
  • Локација: До автобуска

  • Телефон 2: 072 311810
  • Факс: 031 437396
  • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/14fc5f8cc369f1a302a1e8763bcfc402.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Да се биде домаќин на сите различни земји низ ЕВРОПА , Деби Турс лежи на првото место. Во последните 10 години нашата фирма е именувана како водечки понудувач и патување од цела ЕВРОПА .Деби Турс е ваш верен пријател,одберете ја дестинацијата низ планетата ние ке се погрижиме за останатото-туристичка агенција која ги има најповолните аранжмани и зделки за ВАС!

Деби Турс е многу повеќе од агенција,тој е начин на живот и тоа не важи само за нас кои работиме туку и за многу луѓе кои патувале со нас. Деби Турс има изградено многу добро име со презентирање на професионален начин кој е насочен кон барањата на свои клиенти , што резултираше со многу голем успех.

Деби Турс е со познавање на персоналот на многу странски јазици , специјализиран и подобар партнер за консултирање за патувања меѓу главните дестинации во ЕВРОПА и во МАКЕДОНИЈА. Ако станува збор за некоја семејна посета, службено патување или вистински одмор Деби турс е тука за вас.

Со партнерските компании познати како на пр.ГАЛЕБ,РУЛЕ ТУРС,ТРАНСКОП,НАСИР БАШКИМ ТУРС; МАКЕДОНИЈА СООБРАЌАЈ, ЕУРО БУС, РАСИМ ТУРИЗАМ, ХИСАР ТУРЗАМ, АЛПАР ТУРИЗАМ, БС ТОУРС, ЛАСТА, АЛБА ТУРИСТ, БЕСА ТРАНС,ДУРМО ТОУРС и многу други компании гарантираме максимална безбедност.

Користенње 24 часа резервации преку МОБИЛНИ, СМС или Е-МАИЛ.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи