De Margo

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicioner

  • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 1-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638784085_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania jonë “De Margo Trejd” dooel Shkup ekziston më shumë se gjasht vite dhe merret kryesisht me montim, servis dhe shitje të kondicionerëve.

Kemi kontratë me më shumë kompani të mdha si për montim (Tehnomarket, Pakom, etj.) ashtu edhe për mirëmbajtjen e kondicionerëve (Ambasada Gjermane, Senator, Halk Banka, F-ka Soleta, UKC për radiologji etj).

Disponojmë me tre automjete për ngarkim (pik-ap) dhe ekipe të trajnuara mire (me licenca) të cilët punojnë në dy ndrrime me qëllim kryesisht të mbulojmë si kryeqytetin Shkupin poashtu edhe më gjerë.

Nga pajisjet kemi gjithçka që do t’Ju përgjigjeshim të gjitha kërkesave Tuaja rreth mirëmbajtjes dhe montimit të kondicionerëve.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lightning rod


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj