ДБС

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Трст 2
  • Место: Куманово

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1544520992_6.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Производи:
• Компјутери
• Принтери
• Мрежна опрема
• Смарт телефони
• Надворешна меморија
• Тонери
• Компјутерска галантерија
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи