David Kompjuteri

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 72
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 078 414736
  • Faksi: 02 2450372
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415357881_8.jpg?t=true&w=300&h=300


David Kompjuteri është një kompani që ofron shërbime në fushën e inxhinierisë kompjuterike, multimedias dhe elektronikës. Tek ne do të gjeni arka fiskale më të mira, printera fiskalë, lexues barkodesh, pajisje plotësuese për to, si dhe një numër zgjidhjesh softuerike.

Që nga krijimi i saj deri më sot, David Kompjuteri vazhdimisht punon në përmirësimin dhe zgjerimin e gamës së shitjeve të produkteve që ofron dhe natyrisht përmirësimin e vazhdueshëm të shërbimit ndaj klientëve dhe partnerëve të tij, sepse klientët e kënaqur janë prioriteti ynë më i lartë.

Qëllimi ynë është që të jemi një faktor i njohur në treg, duke ofruar një gamë të gjerë produktesh nga prodhuesit më të mirë, duke ofruar gjithashtu produkte të volitshme për çdo përdorues, duke vënë theks të veçantë në cilësinë e produktit. Ne besojmë se me punë të vazhdueshme, të plotë dhe të duruar, si dhe bashkëpunim të plotë të hapur, ne do të jemi në gjendje të njihemi nga IT kompanitë në rajon.

David Kompjuteri bashkëpunon me një numër të madh kompanish nga Maqedonia, si dhe nga rajoni dhe më gjerë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:12.200 MKD

ФИСКАЛНА КАСА ДАВИД С

Retail Price - VAT Included:17.600 MKD

Фискален принтер ДАВИД ФП

Retail Price - VAT Included:11.500 MKD

ФИСКАЛНА КАСА ДАВИД М

Retail Price - VAT Included:13.600 MKD

FISCAL CASH REGISTER EXPERT SX

Retail Price - VAT Included:12.500 MKD

FISCAL CASH REGISTER PERFECT S

Retail Price - VAT Included:16.000 MKD

Fiscal Printer FX1300

Retail Price - VAT Included:13.000 MKD

Fiscal Printer FX1200


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj