David Kompjuteri

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 72
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 078 414736
  • Faksi: 02 2450372
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415357881_8.jpg?t=true&w=300&h=300


Në DAVID Kompjuteri ju mund të gjeni aparatet më të mira fiskale në treg. Ne ofrojmë zgjedhje të disa llojeve të arkave fiskale dhe printerëve me modul të integruar GPRS dhe gjithçka që kërkon legjislacioni i ri, si për dyqane ashtu dhe për shitje mobile (taksi, furgona, tezga na treg etj). Për të gjitha aparatet fiskale ne ofrojmë mbështetje dhe shërbim përmes një numri të madh të qendrave të servisit në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë. Për aparatet fiskale kemi dhe pajisje shtesë, si printerë POS, peshore elektronike, lexues barkodesh, sirtarë, etj dhe gjithashtu ofrojnë softuerë që ka aftësi për fiskalizim dhe konfigurim të aparateve fiskale. Për të gjitha aparatet fiskale mund të gjeni udhëzime dhe drajverë, të cilat mund t'i shkarkoni nga menyja në anën e majtë dhe me të cilën mund të lidheni nëpërmjet një programi kompjuterik (kryesisht i destinuar për programues).

Të gjitha aparatet fiskale nga DAVID Kompjuteri i përmbushin plotësisht rregulloret e reja ligjore dhe janë me një garanci 1 vjeçare.
më shumë
Retail Price - VAT Included:11.500 MKD

Фискален апарат Давид М

Retail Price - VAT Included:13.600 MKD

FISCAL CASH REGISTER EXPERT SX

Retail Price - VAT Included:12.500 MKD

FISCAL CASH REGISTER PERFECT S

Retail Price - VAT Included:16.000 MKD

Fiscal Printer FX1300

Retail Price - VAT Included:13.000 MKD

Fiscal Printer FX1200


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj