Даталаб


  • Адреса: Луј Пастер 5-4/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

  • Факс: 02 3090210
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Фото и видео галерија

Успешното и ефикасното водење на претпријатието е можно единствено со поддршка на квалитетен и сигурен Информациски систем. На малите, средните и големите претпријатија скоро 20 години им нудиме врвен софтвер PANTHEON. На корисниците им гарантираме најнова технологија по сите стандарди и консултација за правилно насочување на компаниите. Информацискиот систем PANTHEON е отворен за надоградба и поврзување.

Консултантите на Даталаб МК исто така Ви стојат на располагање во секое време доколку размислувате во правецот за иновација во ИТ деловното опкружување на вашата компанија.


“Претворете ги вашите податоци во профит!”
повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:56.940 ден.51.246 ден.

PANTHEON Small enterprises, наменет ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:17.180 ден.16.321 ден.

PANTHEON Small Business за претприј ...


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи