Данкат

Работиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: с.Мислешево
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7427 км

  • Телефон 2: 046 702500
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00Фото и видео галерија

www.facebook.com/inox.rostfrei.12/photos
Данкат е компанија која се занимава со производство и монтажа на огради за скали и тераси, тенди и ковани огради.

Оградите се изработуваат од квалитетен нерѓосувачки челик (ростфрај) и целик, комбинации на ростфрај со дрво, стакло и др.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Оградa

Цена со ДДВ:Побарај цена

Огради


Видете ги нашите производи на
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи