Данго


  • Адреса: ул.3 бр.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7434 км
  • Локација: долно лисиче

  • Телефон 2: 02 2793369
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00
    Нед од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Вредноста на доларот зема замав. Оваа валута се зајакна во однос на еврото и швајцарскиот франк, затоа што инвеститорите се фокусираа на американската помош ...
сите 42 | | | веќе видена

Сопствениците на компаниите што добија субвенции од државата за надминување на кризата со коронавирусот ќе мора да ги вратат парите, а ако се следи законот ним ...
сите 69 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи