Даблин


  • Адреса: Тошо Арсов б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7920 км
  • Локација: во центарот-под х.Оаза

  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00Мапа

Владата денес ќе се задолжува за нови 61,7 милиони евра. На официјалната страна на Народна Банка на Република Македонија објавена е аукција на државни хартии ...
сите 16 | | | веќе видена

Владината мерка за преквалификација на невработените нема целосно да ги реши проблемите со недостиг на соодветен кадар во ИТ секторот. И компаниите и ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи