Да Марти


  • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈10726 км
  • Локација: над гимназијата, спроти судот

  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Влада за многу скоро време ќе излезе со конкретни антикризни мерки насочени кон најранливите категории на граѓани, како што правеше и од почетокот на кризата и ...
сите 119 | | | веќе видена

Продолжува растот на вредноста и на бројот на трансакции направена со безготовински платежни трансакции на виртуелните места во првите шетст месеци годинава, ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи