Д-р Симов


 • Адреса: Благој Ѓорев 87/2-4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Локација: Наспроти влезот на гимназија Кочо Рацин


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1697196550_09.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Д-р Симов
  Нашиот тим од доктори постојано ги следи најновите иновации и трендови во класичната и естетска стоматологија со што посетува постојано различни куросеви и симпозиуми за надоградување и проширување на знаењето и современите пристапи на работа и современата технологија.
  Нашата визија е да станеме лидер за специфичните области кои ги работиме и сериозен дел од стоматологијата и фацијалната естетика.

  НАШАТА ОРДИНАЦИЈА ИЗРАБОТУВА:
  -Циркониум заби (zirconium teeth)
  -Холивудска насмевка(Holywood smile)
  -Порцелански заби
  -Ласерско избелување на заби
  -Естетски нанакомпозитни пломби

  ЕСТЕТСКИ КОРЕКЦИИ НА ЛИЦЕ:
  -Хијалуронски филери
  -зголемување на усни
  -потполнување на усни
  -контурирање на усни
  -природен изглед на усни
  -потполнување на назолабијални и пушачки брчки
  -Корекција на нос
  -Издолжување на брада
  -агол на брадата (јоуline)

  БОТОКС:
  -За израмнување на чело
  -Помеѓу очи (глабела)
  -Брчки околу очите
  -Брчки околу носот
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи