Д-р Сашка -Алексдентал


  • Адреса: Париска б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Во склоп на 8ми Септември
Дејности:

хирургија


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Традиционално во октомври, месецот на штедење, Шпаркасе банка АД Скопје подготви атрактивна понуда за своите клиенти што сакаат да штедат во евра.Имено, сè до ...
сите 29 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи