Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Цвеќиња и цвеќарници
 • Свадби - цвеќиња и други декорации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Цвеќиња и цвеќарници во Охрид

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Фиона


 • Адреса: 7-ми Ноември 26
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 14:00

Цвеќара во центарот на Охрид

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1713862510_9.png?t=true&w=300&h=300

Билјана


 • Адреса: бул.Туристичка 20
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бисера


 • Адреса: Даме Груев 87
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блуминг


 • Адреса: Питу Гули 5-Ц
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Далија


 • Адреса: Македонски Просветители 3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инфинити


 • Адреса: бул.Туристичка 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Камелија


 • Адреса: Марко Нестороски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лејди


 • Адреса: бул.Туристичка 28
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мањола


 • Адреса: бул.Македонски Просветители б.б.лок.16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маргарита


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нарцис


 • Адреса: бул.Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нени


 • Адреса: Јане Сандански 68
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 21:00 • Саб од 09:30 до 21:30 • Нед од 09:30 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Розабела


 • Адреса: Питу Гули 87
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хепи Фловер


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

ЕСМ Продажба го добила тендерот за сите основни училишта во Општина Центар затоа што дала најниска понуда за провизија. Но, провизијата на државната ЕСМ ...
сите 16 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи