Радиус (100км)

Јавно Комунално Претпријатие Тетово


  • Адреса: ул.120 б.б.
  • Место: Тетово
  • Локација: кај Зелен Пазар

  • Факс: 044 339229Препорачани резултати за вашето пребарување:

Комунална хигиена-Скопје


  • Адреса: ул.516 бр.10 Ќерамидница
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9159 км

СОБИРАЊЕ КОМУНАЛЕН ОТПАД, ЧИСТЕЊЕ НА ЈАВНИТЕ СООБРАЌАЈНИ ПОВРШИНИ...

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи