Циглана Градец

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1550, с.Визбегово 37
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 5211586
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 14:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572614270_34.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Циглана Тулана е една од најреномираните компании за производство на бетонски елементи во Р. Македонија. Имаме повеќе од 30 години традиција во производството на бехатон, што е гаранција за квалитетот на нашите производи.

Произведуваме бетонски елементи (бехатон), ивичњаци за паркови и ивичњаци за тротоари. Располагаме со бехатон плочки со дебелина од 6цм до 8цм и во различни бои (црвена, жолта, црна, сива).

Нашите производите се употребуваат за изработката на тротоари, паркинзи, улици, дворови, патеки и слични намени.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи