Цетус ЛЕД

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 мез.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: Порта Влае

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Цетус Лед е компанија која што се занимава со производство и трговија на надворешно, внатрешно и индустриско осветлување базирано на најновата ЛЕД технологија.

Ние сме официјален застапник на SARNIKON, кој е долгогодишен партнер и дистрибутер на глобалниот лидер во осветлување OSRAM Opto Semiconductors.

Цетус Лед светилките се изработени од најквалитетните компоненти на Osram OS, па затоа можеме да кажеме дека кога станува збор за квалитет, ние го нудиме најдоброто. Нашиот тим бележи низа резултати од нашите експерти лоцирани во Мекедонија, Германија и Турција, специјализирани во производствотот и продажбата на високоефикасни ЛЕД светилки.

Нашата цел е да понудиме комплетна програма на надворешни и внатрешни ЛЕД производи со одлични перформанси на осветлување, голема енергетска ефикаснонст и мултифункционалност.

OSRAM OS– Светилките на Цетус Лед се изработени од најквалитетните компоненти на светски познатиот бренд OSRAM OS
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи