Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Çerdhe fëmijësh dhe ente parashkollore - private
 • Shkolla private
 • Shkolla fillore
 • Shkolla të mesme
 • Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve
 • Shkolla Për Gjuhë Të Huaja
Повеќе филтриПомалку филтри

Çerdhe fëmijësh dhe ente parashkollore - private по градови

Kumanovë Manastir Ohër Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Çerdhe fëmijësh dhe ente parashkollore - private

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Cool Kids Kopshti


 • Adresa: Anton Popov 45 (Ognjan Prica)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00

Cool Kids не е само градинка, таа e комплетно нов концепт на детска институција. Затоа, Вашите деца треба да растат во Cool Kids, со тимот која активно го следи и надополнува детскиот извонреден раст и развој,ги учи на нови вештини за истражување и набљудување,а ги поддржува и унапредува нивните физички, интелектуални и социо-емотивни промени.

Air-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Kopshti Green House


 • Adresa: Bul.Ilinden 94-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:30

Kopshti gjenden në pjesën qendrore të qytetit (Parku i qytetit) dhe është pjesë e kompleksit të përbërë prej dy objektesh, fushë e hapur për lojëra, pjesë e gjelbër dhe parking personal. Kopshti posedon me katin përdhes - 180 m², kati i parë– 130 m², sallë sportive - 140m², hapësirë e gjelbër – 400 m², terren sportiv – 375 m² dhe parking – 300 m²

Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Izvorçe-Montesori


 • Adresa: Nikolla Teslla 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Institucioni i parë parashkollor privat në Maqedoni u themelua në vitin 1991. Ne punojmë sipas metodologjisë Montessori.

ParkingAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarFëmijët janë të mirëseardhur

Çerdhja franceze-Shkolla Internacionale Franceze


 • Adresa: Nikolla Parapunov 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00

Kopshti për fëmijë në mënyrë franceze është model origjinal në arsim për zhvillim të herët të fëmijës.

Crvenkapa


 • Adresa: Angell Dimovski 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

Градинката е адаптирана за деца на возраст од 09 месеци до 06 години. Истата има сопствен двор со зелена површина од 250м2 и претставува привлечен простор со многу природна светлина, опремена по највисоки стандарди кои гарантираат безбедност на секое дете.


Rea


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:30

Abecedar


 • Adresa: Debarca 7-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Bushava azbuka-kids


 • Adresa: Sllavejko Arsov 24-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

Detsko carstvo


 • Adresa: bul.Partizanski Odredii 59-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:30

Jahja Qemal


 • Adresa: Varshavska 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Liliput


 • Adresa: Todor Alleksandrov 12 (Salvador Alende)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Llitll Me


 • Adresa: Geogri Dimitrov 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

Mali Genijalci


 • Adresa: Niko Fundali 11
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 22:00

Nova


 • Adresa: Prashka 27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Pikolini


 • Adresa: Trifun Buzev p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Spirit


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 29/1-5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Mapa

– Монетарната политика е соодветна, а банкарскиот систем е здрав, потврдено е во Извештајот за Република Македонија за 2019 година, што го објави Извршниот ...
сите 36 | | | веќе видена

Од ноќеска на полноќ горивата ќе поевтинат за половина, односно за еден денар, соопшти Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги.Од ноќеска на полноќ ...
сите 31 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj