Центар за вработување


  • Адреса: Борис Карпузов 1
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7553 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи