Центар за вработување


  • Адреса: Крсте Мисирков б.б.
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈10720 км

  • Телефон 2: 032 443920
  • Факс: 032 440721
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 64 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи