Центар за современи уметности


  • Адреса: ДТЦ Мавровка кат 1 лок.10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: ДТЦ Мавровка

  • Факс: 02 3133541

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Цените на нафтата паднаа на најниско ниво во последните три недели минатата недела. Инвеститорите се склони кон ризик бидејќи централните банки продолжуваат да ...
сите 103 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути „Со новиот Закон за платежни услуги и платни системи, чија примена започна од почетокот на годината, се зголемува заштитата на ...
сите 15 | | | веќе видена

Продолжуваат бесрамните лаги на СДС, се вели во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Не прекинува работата на фабриката за лаги на СДС и интензивните пресконференции и ...
сите 118 | | | веќе видена

Во услови на континуирано и тензично преиспитување на потребата од нови даноци, академик Абдилменаф Беџети како суштински аргумент ја посочува науката, а таа ...
сите 36 | | | веќе видена

Бизнисменот и партнер на Жан Митрев, Горан Кунгуловски, повеќе нема да работи на лабораториски услуги со сопственикот на приватната клиника и својата дејност ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи