Центар за социјална работа-Виница


  • Адреса: Страшо Пинџур 5
  • Место: Виница
  • Оддалеченст: ≈10744 км

  • Телефон 2: 033 360305
  • Факс: 033 361305
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Минатата недела привлече внимание веста дека 40.000 жители на малото Кнежевство Лихтештајн на 29 јануари ќе одлучуваат на референдум за иницијативата за ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи