Центар за социјална работа - Градско


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Велес


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  „Провери па купи“ е веб-платформа која им овозможува на потрошувачите безбедно да купуваат преку интернет и е во функција од пред неполн месец.Купувачот кој ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи