Центар за моторни возила-Гостивар

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Кидрич б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈10677 км

  • Телефон 2: 042 214556
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1545728128_35.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Центар за моторни возила-Гостивар
Центар за моторни возила - Гостивар ги врши следните услуги:

• Вршење на технички преглед на сите видови моторни, приклучни возила и трактори.
• Вршиме задолжителни шест месечни прегледи на сите возила кои подлежат со закон.
• Поседуваме најсофистицирана опрема за вршење на технички прегледи.
• Поседуваме и го користиме апаратот за издувни гасови кај моторните возила со ЕКО 5 и ЕКО 6.
• Вршиме бесплатно штелување на светла и издувни гасови.
• Бесплатно полнење пневматици со азот.
• Пополнување на комплет документи за регистрација на сите моторни возила со уплатници.
• Одјава на возила.
• Промена на сопственик.
• Издавање на меѓународни возачки дозволи.
• Издавање на меѓународни полномоштва за управување со туѓи моторни возила.
• Издавање на пробни табли.
• Поседуваме брокерска куќа за задолжително осигурување од сите осигурителни компании.
• Референт од полиција за регистрација, одјава или промена на сопственик.
• Издаваме меѓународно полномошно за управување со туѓо моторно возило.
• Издаваме меѓународна возачка.
• Имаме брокерска куќа која врши секаков вид осигурување од сите осигурителни компании.


СЕ НА ЕДНО МЕСТО!!!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи