Центар за јавно здравје-Микробиологија


  • Адреса: Христијан Карпош б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈10743 км
  • Локација: Здравствен дом Др.Панче Караѓозов

  • Телефон 2: 032 609154
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 3 минути Испораките на паметни телефони на Apple во Кина паднаа за 19% во првиот квартал од годината, што е најлоша изведба од 2020 година, ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи