Центар за истражување и креирање политики-ЦРПМ


  • Адреса: Цицо Поповиќ 6-2/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км

  • Факс: 02 3109932
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Финансиските друштва коишто работат на територијата на РС Македонија од почетокот на овој месец имаат обврска да воспостават систем за управување со кредитен ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи