БВ Инженеринг

Паркинг

  • Адреса: Елпида Караманди 13-1/10
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км
  • Локација: старо Медицинско

  • Телефон 2: 047 203257
  • Факс: 047 203257
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/6237302ea3750d565f39b93b89dd43e8.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

БВ Инженеринг е компанија која нуди комплетни услуги од областа на градежништвото.

Услуги:
• Градежни работи
-Високоградба
-Нискоградба
-Хидроградба
-Градежно-занаетчиски работи

• Градежни машини и опрема
-Услуги со градежни машини
-Изнајмување на градежни машини и опрема

• Проектирање и надзор
-Градежно-архитектонски решенија
-Водовод и канализација
-Електрични инсталации
-Надзор на објекти

Основната цел ја постигнуваме преку реализација на следните определби:
• системско управување на процесите;
• рационална употреба на ресурсите;
• професионален однос на персоналот;
• партнерство со купувачите и добавувачите;
• постојан развој на свеста на персоналот за одговорност за извршување на барањата на купувачите и достигање на бараниот квалитет на производите и услугите;
• почитување на техничките и законските прописи.

Друштвото за градежништво, производство и улуги БВ Инжинеринг ДООЕЛ е основано на 01.06.2002 година и од тогаш бележиме континуиран раст и успех на полето на градежништвото. Нашиот подем се темели на професионалниот пристап и максималната посветеност на задачите на сите вработени во компанијата. Основна цел ни е постигнувањето на препознатлив квалитет на производот/услугата, постојано реализирање на барањата и очекувањата на клиентите преку квалитетна извеба и задоволување на сите технички стандарди и законски прописи. Организацијата има воспоставено цврсти деловни односи со добавувачите на градежни материјали и услуги со што целосно се заокружуваат неопходните потреби при изведување на било каков тип на градежни работи.

Постојано водиме сметка работните процеси да бидат извршувани од компетентни и обучени лица и посебно внимание посветуваме на доусовршување на кадарот и усвојување на нови вештини. Квалитетот на извршените работи и запазувањето на договорените рокови се врвни приоритети во нашето работење.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи