Бутико


  • Адреса: Херој Карпош 24
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км
  • Локација: стара чаршија
Дејности:

чевлари


  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 07:00 до 20:00
    Сре , Саб од 07:00 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 177 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги објави новите цени на нафтените деривати кои ќе важат од полноќ. Минатата недела имаше намалување на ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи