Бушар

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Брегалничка 39
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7491 км
  • Локација: нас.Македонка

  • Телефон 2: 075 210567
  • Факс: 032 382543
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/251cee63d09e59d0b57c6e610ebc16d9.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Aвтосервисот Бушар нуди автоелектричарски и автомеханичарски услуги. Со текот на времето успешно ја следи модернизацијата и компјутеризацијата во полето на авто индустријата и секогаш спремно одговара на секоја новина.

Сега, во својата втора генерација од постоењето и неколкудецениското искуство прераснува во супермодерен центар за сервисирање на лесни и комерцијални возила, кој нуди палета на услуги:
• Автомеханика
• Автоелектрика
• Ласерско центрирање
• Компјутерско балансирање
• Промена и репарирање на автостакла
• Сервис за клима
• Дијагностика на амортизери и сопирачки
• Компјутерска дијагностика
• Авто електроника

Aвтосервис Бушар располага со автоделови од реномирани брендови за чие вградување нуди посебни попусти и соодветна гаранција.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи