Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бурекџилници
 • Пекарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Струга

Гостивар


 • Адреса: ЈНА 51
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Евро лукс


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елта-ко


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 10:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елта-ком


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златен Клас Бео


 • Адреса: Маркс и Енгелс 4
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9498 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јаско


 • Адреса: Пролетерски Бригади б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00 • Саб - Нед од 06:00 до 16:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики


 • Адреса: 15-ти Корпус 24
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ориент полог


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сарајево


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонтана


 • Адреса: ЈНА 19
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хена


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември 8
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хит-Рајче


 • Адреса: Маршал Тито 85
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9497 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 33 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 16 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи