Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бурекџилници
 • Леб и бели печива
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Штип

Безистен Лтд


 • Адреса: Тошо Арсов 60
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бест фуд


 • Адреса: Борис Кидрич 31
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еленс


 • Адреса: Нобелова 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 13:00 • Нед од 07:00 до 11:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кисс


 • Адреса: Борис Кидрич 29
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:30 до 11:30

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мони-Мари


 • Адреса: Христијан Карпош 45
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:00 до 14:00 • Саб од 05:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петка-5ка


 • Адреса: 15-ти Корпус 22
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Симонче Лукс


 • Адреса: Сремски Фронт б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џани


 • Адреса: Борис Крагер 10
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 106 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Економското закрепнување на Албанија ќе биде тешко по двата „удари“ што ги доби, оној на земјотресот на 26 ноември минатата година и пандемијата со ...
сите 121 | | | веќе видена

Откако пандемијата на коронавирусот ќе заврши, Македонија ја чека одлив на медицински сестри. Тие би заминале во регионот, но и во Европа, онаму каде ваквиот ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи