Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бурекџилници
 • Слаткарници
 • Ресторани - млечни
 • Леб и бели печива
 • Пекарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Охрид

Бајадера


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 9-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Булевар


 • Адреса: бул.Македонски Просветители, ТЦ Амам б.б.лок.27
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Игор


 • Адреса: бул.Туристичка 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кинг


 • Адреса: Абас Емин 19
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:30

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мартина


 • Адреса: бул.Туристичка 69
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00 • Саб од 06:00 до 19:00 • Нед од 06:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Палма


 • Адреса: бул.Македонски Просветители лок.17
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фул


 • Адреса: Марко Цепенков 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 13 | | | веќе видена

Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тесла се соочува со посериозен проблем: постојано растечка залиха на непродадени возила, особено евидентна во Остин, Тексас. Ова ...
сите 25 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 81 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи