Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Гостивар

Ариан


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 240
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9442 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Босна


 • Адреса: Гоце Делчев 12
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дралдакумеден


 • Адреса: с.Градец
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9432 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кендра


 • Адреса: с.Неготино
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9433 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Конак-АС


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9436 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мимоза


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 42
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9442 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 20:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мостар


 • Адреса: Браќа Гиноски б.б.
 • Место: Гостивар

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мосте


 • Адреса: Гоце Делчев 2
 • Место: Гостивар

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Радика


 • Адреса: Гоце Делчев 5
 • Место: Гостивар

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сач


 • Адреса: Панче Попоски 20
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9443 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Те Шари


 • Адреса: Браќа Гиноски 3
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Топ-капи


 • Адреса: Браќа Гиноски 103
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9443 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 18:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фреш


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9443 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар


 • Адреса: с.Неготино
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9433 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 127 | | | веќе видена

Македонските граѓани и штедат, ама и сакаат да се задолжуваат во банка. Што е и сосема нормално, бидејќи во спротивно долги години не би можеле да дојдат до ...
сите 62 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 74 | | | веќе видена

Министерството за економија согласно Законот за нефер трговски практики веќе ја усвои листата на производи која дополнително треба да придонесе за намалување ...
сите 37 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи