Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бурекџилници
 • Леб и бели печива
 • Пекарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Битола

Алби


 • Адреса: Елпида Караманди 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9535 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бебо


 • Адреса: Влатко Миленковски 24
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9535 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00 • Саб од 07:00 до 14:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ванила


 • Адреса: бул.1-ви Мај 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 23:00 • Саб од 06:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Доли-БТ


 • Адреса: Македонска 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 16:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зашле


 • Адреса: Никола Јонков Вапцаров (Лавчански пат) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9535 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лаландија


 • Адреса: Пецо Божиновски 30-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 00:00

Отворено: Пон-Саб 06-13 и 18-06ч

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наташа


 • Адреса: Мирка Гинова 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наташа


 • Адреса: Безистен б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00 • Саб од 06:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Омилос


 • Адреса: Пецо Божиновски 80
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спар


 • Адреса: Васко Карангелески 6-г
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филип


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 72
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фреш


 • Адреса: Петар Петровиќ Његош 13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 17:00 • Нед од 05:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Церера


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 16:30 • Саб од 06:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џеко


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9535 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џеко


 • Адреса: Никола Тесла 39
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9535 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џеко


 • Адреса: Васко Карангелески лок.68
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 63 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи