Радиус (100км)

Буларт Констракшн


  • Адреса: Павле Божинов 106-в
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: с.Смиљковци (по Обиколница, исклучување на клучка кај Смилковско Езеро)

  • Телефон 2: 070 340315
  • Факс: 02/2555719
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Bulart Construction :

Проектира и Изработува монтажни куќи, куќи, викендички, објекти за ресторани, мотели како и најразлични помали објекти

- Доградба на објекти и постоечки објекти
- Дрвени врати, настрешници и градежна столарија
- Изработува дрвени летниковци и решенија за опремување на Вашите дворови
- Изработка на дрвени скали, внатрешни скали.
- Изведба на фасади,
- Внатрешно уредување -гипс картон

Производите се изработуваат според желбите и потребите на купувачот, во најразлични форми, димензии и количини.

Нарачајте на :

Моб :+389 70 340 315
Е-маил: bulart.zoran@gmail.com
повеќе

Постови

Photos from Bulart Construction's post

Nastresnica Spansko selo

Photos from Bulart Construction's post

Vikendica Leunovo, Mavrovi Anovi, Macedonia

Photos from Bulart Construction's post

Vikendica leunovo

Photos from Bulart Construction's post

Nadgradba na semejna kuka butel postoecka sostojba vo tek na gradenje i zavrsena gradba

Photos from Bulart Construction's post

Pergola novoLisice

Photos from Bulart Construction's post

Nastresnica Butel

Photos from Bulart Construction's post

Letnikovec

Bulart Construction, the fast and economical house - Pro.Net.Mk

BULART CONSTRUCTION COMPANY BUILDS MORE THAN BUILDINGS, IT BUILDS YOUR FUTURE! Located in Skopje, Ma ...
Цена со ДДВ:1.100 ден.

DEMIT фасада - изведба


Видете ги сите наши производи на
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи