Бугарски, Германски-Начко Тончев

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Роберт Кох 2-2/7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км
  • Локација: Карпош 3, во близина на гимназија Никола Карев(кај балонот), Воена болница


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


КОНТАКТ EMAIL: tonchev2000@yahoo.de

ОВЛАСТЕН СУДСКИ ПРЕВЕДУВАЧ СО ПОВЕЌЕГОДИШНО ИСКУСТВО

Бугарски : судски, стручен, писмен, консекутивен, симултан
Германски : судски и стручен превод

Цени:
- 250-300 денари, договор
- превод на документи за увоз на возила – 200 денари од документ
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи