Буба Мара


  • Адреса: Јане Сандански 14
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈10750 км
  • Локација: стара чаршија
Дејности:

златари


  • Факс: 048 423030
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:30 до 20:30
    Сре , Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Ново задолжување на државата кај домашните банки се случило во претходните денови, а формата е издавање на државни обврзници. Сума од 50 милиони евра е земена ...
сите 27 | | | веќе видена

Добра вест е кога 58 домашни физички лица ќе наплатат 2,2 милиони евра бруто дивиденда од нивните акции во една транспортна фирма. А кога од тие пари државата ...
сите 18 | | | веќе видена

Посетителите од Турција продолжуваат да ја освојуваат Македонија. И последните податоци од статистичарите покажуваат дека најмногу гости дошле токму од ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи