Брод Галеб

Работиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДопуштено за децаПрилагодено за пушачи

  • Адреса: Градско Пристаниште
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7866 км

  • Телефон 2: 070 307302
  • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 23:00Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Од 70% испитани фарми во Македонија само 3% го задоволуваат потребниот квалитет на млекото од аспект на вкупен број на бактерии. Доколку до крајот на 2020 ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи