Brigada Dizajn

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Hristo Smirnenski 11
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 078 217712
  • Faksi: 02 3217712
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0a7f55e53b932cdaed12a0240c4a618b.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Brigada dizajn është mjedis pune, ambicje kryesore e të cilës është të prodhojnë në pajtueshmëri me format estetike, përmbajtje intelegjente dhe befasi vizuele, në përpjekje të kënaqin nevojat estetike të sofistikuara, dëshirat dhe shijet.

Ne besojmë se eleganca komerciale dhe estetike shkojnë së bashku, pra prej këtu ndjehet se krijimi i diçka “vetëm e përkryer” nevojitet punë shtesë, më shumë mund dhe duhet dhënë më të mirën nga vetja.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj