Бригада дизајн

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Христо Смирненски 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Телефон 2: 078 217712
  • Факс: 02 3217712
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403595863_08.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Бригада дизајн е работна средина, чија главна амбиција е да се произведуваат издржани естетски форми, интелигентни содржини и визуелни изненадувања, стремејќи се да ги задоволи софистицираните естетски потреби, желби и вкусови.

Ние веруваме дека комерцијалното и естетски префинетото можат да се преклопат, па затоа чувствуваме дека создавањето нешто „совршено" бара дополнителни работни часови, повеќе напор и давање најдобро од себе.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи