Бота


 • Адреса: Тиквешко Востание 96
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Локација: Наспроти Елемент кафе

 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 21:00
  Сре , Саб од 09:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


10%заштеда
Цена со ДДВ:452 ден.407 ден.

COBRA

10%заштеда
Цена со ДДВ:509 ден.458 ден.

CLUB AFICIONADO

10%заштеда
Цена со ДДВ:636 ден.572 ден.

JOE SORRENTO GIFT SETS

10%заштеда
Цена со ДДВ:636 ден.572 ден.

COBRA GIFT SETS

10%заштеда
Цена со ДДВ:359 ден.323 ден.

BOUM

10%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.332 ден.

BOUM

10%заштеда
Цена со ДДВ:379 ден.341 ден.

CO2

5%заштеда
Цена со ДДВ:491 ден.466 ден.

SUPERCHARGED

5%заштеда
Цена со ДДВ:475 ден.451 ден.

COLONIAL CLUB

5%заштеда
Цена со ДДВ:941 ден.894 ден.

ARTHES ELIXIR


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

Вичишки комерц


 • Адреса: ул.24, нас.Илинден 37
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7860 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Најквалитетна козметика за нега на лице и тело: шампони, креми, купки... од светски реномирани компании.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547558342_95.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Алкалоид АД Скопје


 • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која повеќе од осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2212037ec3c94e84751c65979e578791.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Веќе е дојдено време да ја отвориме дискусијата за потребата од дополнителна работна сила на пазарот на труд, порача вицепремиерот за економски прашања, ...
сите 41 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

„Среде криза, Владата успеа да ги покачи минималната плата и пензиите“, рече заменик-министерот за финансии Филип Николоски , во гостувањето во „Детектор“. -Се ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи